Hakkımızda

13 Yıllık Tecrübeyle Sizinle...

2009 yılından bu yana içinde bulunduğumuz bu sektörde sosyal davet ve organizasyon firması olarak bu yıl başarısını ve tecrübesini yeni bir kadro ve uzun vadeli bir strateji ile kurumsal alana da taşıma sürecine girmiş olup,

Dinamik ajans ekibi profesyonelleri olarak, etkinlik yönetimi ve organizasyon ihtiyaçlarınız için eksiksiz hizmet vererek, kurumsal kimliğinize değer katmayı hedefliyoruz.

 Pek çok firmanın ve kuruluşun önerdiği firmalardan biri olan Dinamik Ajans Organizasyon, part time ve full time personel portföyü ve ofis ekibi ile takım çalışmasına inanan, yenilikçi, detaycı, çözüm üreterek işini takip eden bir kadroya sahiptir. Genç ve dinamik kadromuzla etkinlik yönetimi, organizasyon destek, eğlence ve personel tedarik hizmetleri başlıkları altına topladığımız tüm ihtiyaçlarınızı karşılayarak, etkin ve sonuç odaklı stratejiler geliştiriyoruz. Farklı görsel yaratıcılığa sahip, en yeni çözümleri uygulamaya geçiren uzman Bayi Toplantıları, Eğitim ve Motivasyon Toplantıları,-Konferans, Seminer ve Workshoplar, Açılış Etkinlikleri, Takım Ruhu & Motivasyon Aktiviteleri, Lansman Etkinlikleri, Gala Geceleri ve Şirket Yemekleri, Kurumsal Davetler ve Kokteyl Organizasyonları, Yurtdışı Kurumsal Geziler ve Personel Teşvik Gezileri, kurumsal etkinlik yönetimleriniz hedef ve stratejileriniz doğrultusunda planlanarak, uygulamaya geçiriliyor. Tüm organizasyonları kendi eğitimli ekibimiz ve modern ekipmanlarımızla planlayarak, müşterilerimize tam, eksiksiz ve dünya standartlarında bir hizmet vermeyi hedefliyoruz.