Hakkımızda

13 Yıllık Tecrübeyle Sizinle...

2009 yılından bu yana içinde bulunduğumuz bu sektörde sosyal davet ve organizasyon firması olarak bu yıl başarısını ve tecrübesini yeni bir kadro ve uzun vadeli bir strateji ile kurumsal alana da taşıma sürecine girmiş olup, DİNAMİK AJANS ORGANİZASYON VE DANIŞMANLIK adı altında faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz. 

Pek çok firmanın ve kuruluşun önerdiği firmalardan biri olan Dinamik Ajans Organizasyon, part time ve full time personel portföyü ve ofis ekibi ile takım çalışmasına inanan, yenilikçi, detaycı, çözüm üreterek işini takip eden bir kadroya sahiptir. Genç ve dinamik kadromuzla etkinlik yönetimi, organizasyon destek, eğlence ve personel tedarik hizmetleri başlıkları altına topladığımız tüm ihtiyaçlarınızı karşılayarak, etkin ve sonuç odaklı stratejiler geliştiriyoruz. Farklı görsel yaratıcılığa sahip, en yeni çözümleri uygulamaya geçiren uzman Dinamik ajans ekibi profesyonelleri olarak, etkinlik yönetimi ve organizasyon ihtiyaçlarınız için eksiksiz hizmet vererek, kurumsal kimliğinize değer katmayı hedefliyoruz. 

Bayi Toplantıları, Eğitim ve Motivasyon Toplantıları,-Konferans, Seminer ve Workshoplar, Açılış Etkinlikleri, Takım Ruhu & Motivasyon Aktiviteleri, Lansman Etkinlikleri, Gala Geceleri ve Şirket Yemekleri, Kurumsal Davetler ve Kokteyl Organizasyonları, Yurtdışı Kurumsal Geziler ve Personel Teşvik Gezileri, kurumsal etkinlik yönetimleriniz hedef ve stratejileriniz doğrultusunda planlanarak, uygulamaya geçiriliyor. Tüm organizasyonları kendi eğitimli ekibimiz ve modern ekipmanlarımızla planlayarak, müşterilerimize tam, eksiksiz ve dünya standartlarında bir hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Ekibimiz

Serdar DEMİR

Kurucu

0542 685 52 46 ​

Burcu DAĞ

Genel Koordinatör
0541 509 33 77 ​

Feride DİLBİRLİĞİ

Cast Direktörü

0546 685 52 46​

Background Image

Hakan GÜL

Organizasyon Yöneticisi

0531 293 40 94 ​