Hizmetlerimiz

01

Ajans

Fuar – Kongre – Tanıtım – Organizasyon ve bunlar gibi bir çok etkinlikte ihtiyacınız olan model, manken, host, hostes ihtiyaçlarınızda sizlere destek verebiliriz. Sizlere bu seçimlerinizi gerçekleştirmeniz için portföyümüzdeki arkadaşların bilgilerini detaylı sunumlar halinde sizlere aktarıyoruz. Herhangi bir çalışma zahmetine girmeden gerçekleşecek organizasyonlarınızda mutlaka bize ulaşın . Sizlere her alanda uzman ekibimizle hizmet vermemizi sağlayın. Aşağıda daha önceki çalışmalarımız ve model arkadaşlarımızın bazı kareleri bulunmaktadır. Tecrübelerimiz ve portföyümüz bununla sınırlı değildir!

02

Casting

DİNAMİK CAST olarak her biri kendi alanında uzman olan yönetici kadromuz ile çalışmalarımızı dizi, sinema ve reklam projelerinde sürdürmeye devam ediyoruz. Cast, model, dizi, sinema, reklam ve oyuncu ajansı olarak hedefimiz her zaman en doğru projelere , doğru karakter ve yüzleri yönlendirmek, sektöre değer kazandırabilmektir. Bugüne kadar bize oyunculuk veya modellik başvurusu yapan her yaştan binlerce kişinin farklı projelerde bulunmaları tarafımızca sağlanmış olup , firmalarımıza çok yetenekli ve görsel nitelikleri olan adaylarımız yönlendirilmiştir.

Modellik ve oyunculuk için 7’den 70’e başvurular tarafımızca kabul edilmektedir.

Siz değerli firmalarımızın da çalışmalarınız için aradığınız nitelikteki oyuncu ve model taleplerinizi bizlere iletmeniz halinde, kısa bir süre içerisinde profesyonel sunum veya Setcard’larımız sizlere iletilecektir.

03

Prodüksiyon Hizmetleri

Ürün çekimleri konusunda yaklaşık 12 senelik tecrübemiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Ürünlerinizi en kaliteli şekilde sergilemek ve müşterinizin aklında kalmasını sağlamak için sizlere devamlılık arz eden hizmetlerimizi sunmak isteriz.

Son teknolojide olan stüdyomuzda ekipmanlarımız, Dinamik ve son derece profesyonel prodüksiyon ekibimiz ile ürün fotoğraf çekimi ve video çekimi gibi prodüksiyon hizmetleri için müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Sadece prodüksiyon hizmeti olmamak ile beraber stüdyomuzda ürünlerinizi ön plana çıkaracak tüm ihtiyaçlarınızı bizzat ajansımızdan karşılayabilirsiniz. En uygun hizmet ücretleri ile alanında uzman Kadın,Erkek,Çocuk Manken – Model hizmetimiz ile ürünlerinizi sergileyeceğimiz yüzleri kataloglarımızdan bizzat kendiniz seçebilirsiniz.

Çekimler tamamlandıktan sonra ürün düzeltmeleri , Photoshop ve Capture One programları ile yapılacaktır. Fotoğraf ve videolarınızı paylaşıma hazır şekilde tarafınıza sunulacaktır.

Verdiğiniz hizmetleriniz ile ilgili tüm dijital ortamlarda kullanabileceğiniz, video ve fotoğraf çekimleriniz uzman ekiplerimizce hazırlanır. Metin ekibimiz hizmetinize en uygun senaryoları sizler için hazırlayıp sizlere sunarken , çekimleri yapmakta olan prodüksiyon ekibimizde seçtiğiniz senaryoya en uygun şekilde hazırlıklarını tamamlayacaktır. Gerek duyulduğu takdirde ise alanında uzman profesyonel seslendirme sanatçılarımız ile videonuz seslendirilir.Bu kısa tanıtım videoları ile verdiğiniz hizmetleri,sunduğunuz kampanyaları çok daha hızlı ve çok daha kaliteli şekilde müşterilernize sunuyor olacaksınız.Yüksek teknolojik ekipmanlarımızı en iyi yazılımlarımızı kullanarak sizlere hizmetlerimizi sunuyor olacağız.

04

Catering

Lezzetli menüler ve şık sunumlarla pratik çözümler kullanarak işinizi kolaylaştırır. Kokteyl organizasyonu gibi hizmetlerde özellikle en önemli ekipmanlardan biri kokteyl masaları ve süslenmesidir. Fuar Catering ve Kokteyl için size özel fikirler sunabiliriz. Menü ve tekliflerimizi incelemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

05

Organizasyon

Organizasyon ve Etkinlik Yönetimi temelde bir risk yönetimidir. Bir çok kişi ve kişiler ,kurum ve kuruluşlarla gerçekleştirilen etkinliklerde temel nokta çok iyi bir koordinasyon, yönetim becerisidir. Aslında yaptığımız işi ve bizi bu sektörde ” iyi ” yapan temel nokta, yıllar içinde edinmiş olduğumuz deneyimlerle yapabilme yetisi kazandığımız olasılık hesaplarıdır. İyi bir Organizasyon Yöneticisini diğerlerinden ayıran temel özellik, zaman içerisinde edinmiş olduğu bu olasılık hesapları ile sürecin neresinde, ne zaman ,nasıl bir hata ,aksaklık alabileceğini ön görmesi ve buna karşı önlemleri önceden alabilmesidir. 

”Deneyim ” dediğimiz kavramı da bu oluşturmaktadır.

 

Dinamik Organizasyon olarak Türkiye’nin en büyük etkinliklerini düzenleyen organizasyon firmalarına çeşitli organizasyon hizmetleri veriyoruz. Talep ettiğiniz özenle hazırlanmış organizasyon hizmetlerimizi , genç, dinamik ve deneyimli kendi ekiplerimizden oluşan arkadaşlarımızla çözümler sunuyoruz. Büyük stadyum konserlerinden, kokteyl, açılış, sergi, fuar ve benzeri tüm organizasyonlarınızın organizasyon ve ekip ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.